Wypożyczalnia rakiet śnieżnych

Wypożyczalnia rakiet śnieżnych jest mobilna, czyli dowozimy sprzęt na początek szlaku, na dworzec lub do obiektu noclegowego w mieście.

Pracujemy na terenie Świeradów-Zdrój, Szklarska Poręba, Karpacz.

Stacjonarnie w Mirsku przy ul. Wodnej 4 w zabytkowej wieży ciśnień.

Sprzęt należy rezerwować, ponieważ jest duże zainteresowanie. Kontakt do rezerwacji 570778078

rakiety śnieżne i kije trekkingowe Dysponujemy kilkoma modelami rakiet śnieżnych marki Salewa i TSL różnych rozmiarów (od rakietek na bucik 26 do rakiet na but w rozmiarze około 50 i wyporności powyżej 120 kg) oraz dobrymi kijami trekingowymi Firm SalewaBlack Diamond oraz Gabel. Dzięki regularnemu uzupełnianiu wypożyczalni jesteśmy w stanie wyposażyć w sprzęt grupę liczącą ponad 40 osób.

W razie ubogiej w śnieg zimy i oblodzonego szlaku proponujemy półraczki firmy Rapeks.

Wypożyczalnia rakiet śnieżnych i nie tylko:

Cennik:

 • Rakiety Salewa Rocker 999: pierwszy dzień 25 PLN, po 20 PLN za kolejne dni
 • Rakiety TSL: 25 PLN,  po 20 PLN kolejne dni
 • Rakiety Salewa Explorer 999 Men: 25 PLN, po 20 PLN kolejne dni
 • Rakiety Salewa Tacul pro: 25 PLN, 20 PLN kolejne dni
 • Kije teleskpowe skręcane Gabel: 15 pln, po 10 PLN kolejne dni
 • Kije teleskopowe Salewa z systemem ficklock: 15 PLN,
 • po 10 PLN kolejne dni
 • Kije teleskopowe z dłuższą rękojeścia Black Diamond: 20PLN, po 15 PLN kolejne dni

w przypadku rakiet i kijów model i markę można sobie zarezerwować, pod warunkiem, że będą jeszcze dostępne.

 • Półraczki turystyczne Rapex: 15 PLN

Krótki regulamin:

 1. Wypożyczalnia rakiet śnieżnych jest mobilna, dojeżdżamy na szlak, do pensjonatu, umawiamy sie z wypożyczającym, aby było jak najwygodniej (przy dużej ilości zamówień, pierwsza kolejność, klient, który nie nocuje na dole). Dlatego kontakt telefoniczny pod numerem +48570778078 jest istotny.
 2. Od powyższych cen przewidujemy rabaty zależnie od popytu na sprzęt, im większy popyt, tym mniejszy rabat. (w 2019 roku taniej d0 13.01 i po 25.02)
 3. Grupy zorganizowane zawsze traktujemy ulgowo.
 4. Rezerwację sprzętu ze strony zamawiającego uważam za potwierdzoną jak otrzymam na numer 691 346 933 wiadomość sms lub przez Whatsapp zawierająca: termin, kiedy sprzęt będzie wypożyczony, ilość potrzebnego sprzętu oraz imię i nazwisko zamawiającego.
 5. Zamawiający może mieć pewność, że otrzyma zamówiony sprzęt jak dostanie odpowiedź potwierdzającą.
 6. Jeśli nie ma w górach 100% odpowiednich warunków na rakiety śnieżne (miejscami wytopione lub wywiane), to w trosce o zęby atakujące w rakietach, które w zderzeniu z kamieniem się łamią, raczki dokładam bez dodatkowych opłat… w tych okolicznościach połamanie zębów atakujących w rakietach wynika z lenistwa klienta i kosztuje dodatkowe 40 zł.
 7. Kijek teleskopowy wyciągnięty powyżej kreski z napisem stop potrafi ulec złamaniu przy normalnym użytkowaniu. Taka nieuwaga kosztuje od 100 do 150 PLN zależnie od rodzaju kija.
 8. Nasza wypożyczalnia rakiet śnieżnych wspiera wypożyczających sprzęt, pamiętaj o odpowiednim przygotowaniu do wędrówki górskiej. Spakuj termos z gorącą herbatą, dobrze naładowany telefon i najlepiej powerbank, latarkę czołową, mapę rejonu, po którym powędrujesz i dodatkową odzież jakby coś się przytrafiło, aby ubrać się cieplej czekając na pomoc. Jeśli wędrujesz zimą sam/sama, czego nie zalecamy odbierając sprzęt umów się na serię smsów ze szlaku – jak się nie odezwiesz, spróbujemy nawiązać kontakt, jak się nie uda, powiadomimy GOPR.
Wypożyczalnia rakiet śnieżnych
Oceń/Bewertung