Rakiety śnieżne mobilna wypożyczalnia

Wypożyczalnia oferuje rakiety śnieżne, raczki turystyczne i kije trekkingowe.

Jadąc na wypoczynek w Góry Izerskie, nie musisz nerwowo spoglądać na zegarek, że wypożyczalnia tylko do 18, nie musisz też czekać z wymarszem w góry do godziny 9, czy 10, aż wypożyczalnię otworzą. Codziennie wcześnie rano dostarczamy sprzęt do Twojego miejsca zakwaterowania, a pod wieczór po niego przyjeżdżamy. Na terenie całego Świeradowa i bliskiej okolicy sprzęt dowozimy gratis… w niektórych terminach (03.02-01.03) także do Szklarskiej Poręby bezpłatnie.

Dysponujemy 40 parami rakiet, kijków i raczków. Zarówno raczki jak i rakiety pasują na każdy but, najlepiej nadają się trekkingowe. Doradzamy, co lepiej się przyda na konkretnej trasie w konkretnym dniu. Jeśli idziesz na Śnieżkę i wiesz, że dawno nie było świeżego opadu śniegu i silnego wiatru, który przemieszcza śnieg, wystarczą same raczki, które utrzymają cię na śliskim podłożu.

Sprzęt, który proponujemy dobieramy starannie. Rakiety marki Inook, Salewa i TSL, kije Salewa i Black Diamond. Najważniejsza jest pewność na szlaku i bezpieczeństwo.

Jeśli często wędrujesz, warto mieć kije i nauczyć się z nimi wędrować, pomagają przy zejściach po stromym szlaku jako dodatkowa asekuracja, przy podejściach i przejściach przez strumienie jako dodatkowy punkt wsparcia i przejmują część ciężaru plecaka bezpośrednio z ramion. Kije warto kupić teleskopowe, inna długość przy zejściu i inna przy podejściu.

Po rakiety śnieżne i kije zapraszamy do naszej wypożyczalni.
Wypożyczalnia Izer.pl

Rakiety śnieżne mobilna wypożyczalnia
Oceń/Bewertung

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wszelkie wędrowanie w górach. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.