Zima, znaczy się pora na rakiety

Pielgrzymy

Za oknem sypie (mam nadzieję, że to nie tylko obietnica zimy), więc szykujemy zaproszenie na rakiety śnieżne. Po świętach, wielu ma jeszcze wolne. Warto się poruszać po tych wszystkich smakołykach.

U nas zima, znaczy się pora na rakiety śnieżne

Aktualne terminy wycieczek, gdzie rządzą zima i rakiety znajdziecie w zakładce powędrujmy na stronie „Zimowe wycieczki – terminy”.

W tym roku powędrujemy na wszystkie znane w okolicy szczyty, w trakcie sezonu pojawią się nowe propozycje.
Pojawi się nowe pojęcie tzw. „wycieczka autorska”.

Każdy przewodnik ma ścieżki, które lubi i odkrył na nich wiele ciekawych rzeczy, choć inny przewodnik jest w stanie poprowadzić wycieczkę tą sama trasą, to idąc tamtędy np drugi raz w życiu i do tego zimą, nie pokaże i nie powie nam tego, co autor tej trasy. Wycieczki oznaczone jako autorskie prowadzają IMG_5789układający trasę, a u nas się nie zgaduje co autor miał na myśli. Nie każdy wie np. gdzie w drodze na Polanę Czarownic przygotować aparat – napotkany jeleń nie poczeka aż fotograf będzie gotowy;nie każdy też pamięta, gdzie dokładnie na Polanie Izerskiej kopać w śniegu, aby znaleźć drogowskaz RGV (patrz zdjęcie po prawej).

Uwaga!!! Ze względu na okoliczności programy wycieczek mogą się zmienić z powodu warunków atmosferycznych (zmiana trasy na tą z śniegiem, na tą, gdzie wiatr nie zwieje nas w kocioł) lub z powodów zdrowotnych (autor nietypowej trasy).
Zmieniamy trasy, nie likwidujemy terminów. Jeśli komuś zależy na konkretnej trasie, zaproponujemy inny termin, każda z dzisiaj ogłoszonych – wycieczka odbędzie się tej zimy minimum 2 razy. Tegoroczne nowości postaramy się też ponownie zaoferować. Bo u nas zima, znaczy się pora na rakiety.

Zima, znaczy się pora na rakiety
Oceń/Bewertung

Ten wpis został opublikowany w kategorii Nasze aktualności, Propozycje dla aktywnych. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.